Wszystkie produkty Firmy BORNPOL charakteryzują się najwyższą jakością, zróżnicowanym, nowoczesnym wzornictwem i stylem, szeroką gamą barw, które zgodne są z obecnie obejmującymi trendami i modą.

Głównym surowcem wchodzącym w skład naszych produktów jest najwyższej jakości bawełna – naturalna przędza – która jest przyjazna skórze człowieka. Jej wyjątkowe właściwości (łatwość prania, wytrzymałość i odporność na wysokie temperatury) zapewniają higienę naszego ciała: wspierają regulację temperatury ciała, wchłaniają wilgoć. Jest także miękka i delikatna w dotyku oraz przyjemna dla skóry.

W kolekcji jesień – zima użyliśmy również wełnę, która tak jak bawełna, jest przędzą naturalną i przyjazną skórze.  Dba ona o dostarczenie ciepła naszemu ciału.

Obok bawełny i wełny, dodatkami w naszych wyrobach są kombinacje poliamidu, akrylu i poliestru. Przędze te charakteryzują się przede wszystkim wytrzymałością – są odporne na tarcie i rozrywanie. Godnymi uwagi suplementami są również elastan i elastodien, których główną cechą są sprężystość, zdolność zachowywania kształtu oraz znakomite przyleganie do ciała.

Wszystkie przędze użyte w naszych wyrobach posiadają certyfikat jakości.

Dbając o zdrowie naszych klientów wprowadziliśmy do wszystkich naszych wyrobów płaski szew ROSSO, który pozwala zapobiec otarciom, obrzękom oraz uciskowi stopy.

DO NASZEJ OFERTY ZALICZAMY

- SKARPETY NIEMOWLĘCE

- SKARPETY DZIECIĘCE

- SKARPETY DZIEWCZĘCE I DAMSKIE

- SKARPETY CHŁOPIĘCE I MĘSKIE

- SKARPETY SPORTOWE

- GETRY

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy :-)

 

ul. Katarzynów 48b   99-400 Łowicz   Polska   Tel./fax: (0048) (0-46) 837 07 77   bornpol@bornpol.pl